gototopgototop
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

První část sbírky pro školu v Sierra Leone

 
 

Díky konferenci žen světové Jednoty bratrské, která se 18.-26. února konala v Surinamu, mohla být předána první část naší sbírky pro školu v Sierra Leone, a to přímo do rukou ředitelky Safie Braima. Současně s penězi byly předány také dopisy a pozdravy dětí a učitelů ze střediska volného času Narnie, které patří k bratrské škole J. A. Komenského v Liberci. Radost a vděčnost obou manželů Braimových je veliká a patří vám všem, kteří jste se do podpory zapojili či ještě zapojíte. Sbírka bude probíhat po celý rok 2016, své dary můžete můžete posílat na tento transparentní účet: 2800888326/2010.

 

Vyřizujeme vám tedy upřímné pozdravy jak od manželů Braimových, tak i od Donny Hurt, koordinátorky misijní práce v Sierra Leone. Na fotografiích je Safie při čtení dopisů z Narnie a přebírání sbírky. Vedle ní je Donna Hurt a Jolana Krásná jako prostředník předávky. 

 

 

(Vydáno: 4. 3. 2016)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty