gototopgototop
   

Ke stazeniFacebookCasopisArchivRekreaceOdkazy

 
 

Časopis Jednoty bratrské poprvé vychází tiskem

 
 

Jednota bratrská se po letech znovu rozhodla vydávat svůj časopis tiskem. První tištěné číslo Jbulletinu vyšlo právě nyní a je k mání v našem  VYDAVATELSTVÍ

 

Na co se můžete těšit:

- Z DOMOVA - Zprávy z domova aneb Co se v Jednotě stihlo ještě před karanténou
- ZPRÁVY Z POLSKA - Info o službě našich misijních pracovníků v polské Nové Soli
- 150 LET SIROTČINCE V ČERMNÉ - První sirotčinec Jednoty bratrské by letos oslavil 150 let svého vzniku
- NÁŠ SBOR: LIBEREC-RUPRECHTICE - Postupně představujeme naše sbory. Tentokrát je řada na Liberci-Ruprechtice
- NÁVŠTĚVA V NEPÁLU - Reportáž o cestě do bratrské školy v předaleké zemi
- ZE SVĚTA - Krátké zprávy z dění po celé světové Jednotě
- TAJEMSTVÍ ZTRACENÉ MAPY - Příběh jedné jedinečné mapy, která byla ztracená tak dlouho, až se myslelo, že neexistuje
- Z ARCHIVU MATOUŠE KONEČNÉHO - Seznamte se s Janem Vetterem, jedním z našich dávných bratří

 

Hlavní myšlenkou tištění časopisu bylo udělat čtení příjemnějším pro oči, dostupným i bez obrazovky, přizpůsobivějším času čtenářů – a také jsme chtěli vyjít vstříc všem, kdo elektronickým tiskovinám tolik neholdují. Týká se to především seniorů, i když zdaleka nejen jich.

Zároveň věříme, že si časopis zaslouží papírovou formu, která pro něj bude jak slušivější, tak trvalejší. Motivem změny rozhodně není výdělek. Co se týče jistoty, že se námi vložené peníze vrátí – je to spíš nejistota. Ale říkáme si, že i tak to za pokus stojí. Většina práce na Jbulletinu je dělána dobrovolně či je dotována, a proto budeme moc rádi za podporu každého, kdo si časopis koupí.
Elektronická verze Jbulletinu nezmizí, bude vždy zdarma zpřístupněná v sekci ČASOPIS při vydání následujícího čísla.
Upřímně děkujeme každému, kdo si Jbulletin koupí, a tak jej podpoří.

 

(Vydáno: 14. května 2020)

 
 

www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty